Hea toidu kodu

Aasta populaarseimad retseptid

Elamused | 2. jaan. 2018 | By

Head uut aastat!

2017 oli nii hea, et migeid lubadusi, et hakkan nüüd esimesest jaanuarist korralikult trennis käima või tervislikumalt toituma ei olnudki vaja anda. Pigem jätkan samas vaimus ja nagu üks tore tüdruk täna ütles, siis pigem proovin iga päev natuke parem olla. 

Kuna mu “päris” töö on turundus ning kõikvõimalik statistika ja tulemused tunduvad mulle alati äärmiselt põnevad (ega siin blogis neist muidugi suurt ju ei sõltu – raha ma sellega ei teeni ja retseptid on kirjas põhilliselt mulle endale. Aga lisamissioonina mulle meeldiks, kui võimalikult paljud inimesed kodus ise süüa teeks, seega ikka tore, kui lugejaid võimalikult palju on), siis teen teile ka väikese kokkuvõtte eelmise aasta populaarseimatest retseptidest. 

Fun fact – kui detsembrikuus oli mu blogi kõigepopulaarsem postitus pardifilee küpsetamisest, millele järgnesid erinevad magusad ampsud, siis juba alates eilsest ehk siis täpselt esimesest jaanuarist, trendivad salatite retseptid (mida siin õnneks jätkub 🙂 ). Samamoodi olid mul mõlemad tänased trennid joogatajaid täis, seega tundub, et uuel aastal läheb ikka uue hooga küll!

Aga siit nüüd eelmise aasta retseptide top 10:

  1. Ülimõnus mandlijahuga banaanikook
  2. Mõnusad suured kaerahelbeküpsised
  3. Kuidas küpsetada iga kord täiuslik pardifilee
  4. Hoopis teistmoodi kartulisalat
  5. Ülimõnus ja kerge vegan šokolaadivaht
  6. Suvikõrvitsa-šokolaadikook
  7. Suvikõrvitsakotletid
  8. Lihtsad trühvlid toorjuustuga
  9. Supervärske sidrunikook
  10. Mandlipaneeringus kanafilee

Sellest nimekirjas on küll täiesti seinast seina asju. Nimekirja kokku pannes tuli endalgi isu miskit neist jälle uuesti teha. Ma arvan, et näiteks kartulisalat saab veel sellel nädalal menüüs olema.

Postituse päist kaunistab aga pilt aastavahetuse laualt, kus esiplaanil on üks imeline rostbiif, mille retsepti mul paraku jagada pole, sest see on mu sõbranna valmis küpsetatud ja maitses lihtsalt suurepäraselt. Sellest pisut tagapool on aga eelmise postituse kitsejuustuampsud, mis laualt päris kiiresti kadusid. 

Mõned pildid veel populaarsemaid postitusi meenutades ja juba varsti jagan ka uue aasta esimest retsepti. Ei oska ettegi ennustada, kui populaarseks see aasta jooksul kujuneb, aga seda oskan küll ennustada, et selleks saab olema hummus röstitud peediga.

 

Kommentaarid

Ole esimene, kes kommenteerib

Jäta kommentaar

.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>