Hea toidu kodu

Pannkoogitäidis suitsulõhega

Kuna mul pannkoogiretsepte on siin blogis juba rohkem kui küll, siis eraldi taignaretsepti ma sel korral siia kirja panema ei hakkagi. Kasuta lihtsalt oma lemmikut õhukeste soolaste pannkookide retsepti või kui soovid täpselt minu tulemust korrata, siis kasutasin sama retsepti, mida nende pannkookide puhul siin. Pannkooke tegelikult oskab niikuinii ilmselt igaüks teha ja igaüks just omaenda nippide järgi. 

Küll aga jagan täna hea meelega ühe mõnusa soolase täidise retsepti. Ka selles ei ole midagi keerulist ning tegelikult on see vaid koostisosade kokku segamise vaev, aga inspiratsiooniks ehk siiski. Tihti ongi just need kõige lihtsamad retseptid kõige maitsvamad ning vaja vaid seda, et keegi vaid meelde tuletaks, et ka selline toit olemas on. 

Kusjuures samasugune täidis sobib kenasti ka näiteks võileivakatteks või miks mitte ka võileivatordi vahele. Võrreldes lihtsalt toorjuustuga segatud suitsulõhega annab jogurti lisamine mõnusalt kergust ja kerget hapukust juurde, nii saab seda ka ilma igasuguste süümepiinadeta sutsukese rohkem süüa. (Mitte, et end söömise pärast üldse kunagi süüdi peaks tundma :))

Pannkoogitäidis suitsulõhega
Hinda retsepti
Prindi
Vaja läheb:
  1. 100 g külmsuitsulõhet
  2. 100 g maitsestamata kreeka jogurtit
  3. 100 g tasooja toorjuustu
  4. Maitsestamiseks soola, tillli, murulauku
Juhtnöörid
  1. Haki külmsuitsulõhe peenelt ning sega kokku ülejäänud ainetega.
  2. Serveeri õhukeste pannkookide või muu meelepärasega.
Hea toidu kodu https://kahvliga.ee/

Kommentaarid

Ole esimene, kes kommenteerib

Jäta kommentaar

.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>