Hea toidu kodu

Jagan joogat ja kingitusi!

Elamused, Jooga | 14. apr. 2020 | By

See vist on esimest korda terve minu blogimise peaaegu nelja aasta jooksul, mil postituses toidust üldse juttu ei tule. Eks vahel ikka olen ju reisidest ja muudest elamustest ka kirjutanud, aga alati on vähemalt mõni mõnus restoranielamus ära kirjeldatud saanud. Sel korral mitte, aga luban, et järgmine postitus on jälle retseptiga!

Ma usun, et nii mõnigi lugeja teab, et lisaks siin kirjutamisele õpetan joogat ja kuna hetkel on stuudiod kinni, siis hetkel on tunnid internetti üle kolinud. Mul on väga hea meel, et VÄGA paljud inimesed nendes tundides osalevad ja kuna uusi joogatajaid üle Eesti on minu juurde just praegusel perioodil esimest korda jõudnud, siis mõtlesin, et äkki on selliseid inimesi veel ning panin kokku väikese lisamotivatsiooni paketi. Minu mõttele panid omakorda õla mõned minu kliendid ning sõbrad, seega auhinnakomplektid said sellised, et mul endal oleks küll hea meel sellise kingituse üle! Arvutasin summad enam-vähem kokku ka ja ühe kingituse väärtus on umbes 180€, seega on, mille nimel trennis käia! 🙂

Mis kingitused on?

Kingikotis saavad olema sellised asjad:

  • D3 vitamiin ning apelsini aroomiõli Lumioravalt (kellel on muide ka kampaania käimas ning uudiskirjaga liitudes saad esimeselt ostult 30% soodustust). Jah, seesama õli, mis ka Kadri päriselu tundides kasutusel on 😉
  • Üks mõnus vahuvein Bestwinelt (kel on samuti kampaania käimas ning Prantsuse veinid on hetkel 30-50% soodsamad).
  • 5 x trennikaart minu Tallinna trennikodus Tantsugeen VÕI 4 tasuta tundi minu Tartu trennikodus Tartu Joogakeskuses.
    Kaardid kehtivad kuni septembri lõpuni, sest praegu ei oska ju ette ennustada, millal päriselt trenni saab.
  • Fitlap toitumiskava toitumiskava 3 kuuks. Lisaks kauplesin neilt välja 2 nädalat tasuta katsetamist kõigile teile – selleks kliki siia. Soovitan soojalt – isegi kui alla võtta ei soovi, siis toitumiskavast saab megapalju häid mõtteid (no isegi paar minu retsepti on seal täitsa sees ;)) ja veidi ka raha kokku hoida. (tasuta 2 nädalat kehtib neile, kel kehtivat kasutusaega ei ole).
  • Joogabrunchi kutse kahele (toimub Tallinnas minu terrassil siis, kui kodust välja lubatakse ja ilm piisavalt soe on :))
  • Midagi head söödavat, mille ise valmis küpsetan. Saame täpselt kokku leppida vastavalt võitja toitumiseelistustele, aga kindlasti saab valida midagi sellesama blogi retseptide seast.

Kuidas ma kingituse endale saan?

Komplekti võitmiseks ei ole vaja teha muud, kui ennast koos minuga matile vedada ning liigutada 🙂 Liigutamiseks saad end registreerida Tantsugeeni lehel siin. Enne tundi saadan sulle lingi ning saad tunniga liituda täpselt sealt, kus sa parasjagu asud. Kui kuskil hätta jääd, siis anna mulle märku ja aitan kohe edasi, aga registreerumise protsess on tegelikult megalihtne.

Ühe komplekti saab see, kes on kõige rohkem minu Tantsugeen Zoomi tundides osalenud.
Teine komplekt läheb loosi kõigi vahel, kes Zoomi tundides osalenud on – iga kord matile jõudmist annab loosimisel ühe hääle, seega ka siin on võiduvõimalus suurem neil, kes rohkem käivad, aga vabalt võib juhtuda ka nii, et võidab see, kes vaid ühe korra trenni jõudnud.

Tunnid toimuvad hetkel kolmel korral nädalas, aga kui sa täpselt sel ajal kaasa teha ei saa, siis pole üldse hullu, sest kõigile registreerujatele saadetakse pärast tundi link ning saate trenni 24 tunni jooksul kasvõi 9 korda uuesti läbi teha.
Tunniplaan:
Esmaspäeviti kell 9.00 Ashtanga esimene seeria – see on minu tundidest kõige rahulikum – pikad staatilised hoidmised ning hakkama saavad ka algajad, sest näitan asenditest ka lihtsamaid versioone.
Neljapäeviti 17.30 YogaFunc – hoogne, rütmikas, hunniku kätekõverduste ning hea muusikaga powerjooga.
Reedeti 12.00 VinyasaFlow – iga kord täiesti erinev tund, vahel seisame pool tundi käte peal, vahel ainult istume, aga pigem on tegemist tiba väljakutsuvama tunniga. Samas minu joogatajatele meeldib just see tund tavaliselt kõige rohkem.

Tasakaalupanus tunnis osalemiseks on 5€, mille saad tasuda tundi registreerudes. Täiesti olemas on ka võimalus SportID-ga tasumiseks 😉

Kes tunneb, et joogatada justkui tahaks, aga hästi veel ei julge “päris” tundi tulla või ei jõua hetkel tasu maksta (täiesti arusaadav, kõigil on raske!), siis oma Facebooki joogasõprade grupis jagan vähemalt kolm korda nädalas tasuta lühemaid vidotunde ja ka natuke liigutamine on palju parem, kui ainult diivanil istumine! Grupiga saad liituda siin.

Ja ainult kilomeetri pikkune see postitus saigi! 🙂 Ilusat kevadet kõigile ja ma loodan teiega juba õige pea päris matil kohtuda!

Kommentaarid

Ole esimene, kes kommenteerib

Jäta kommentaar

.
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>